• پایگاه کتاب گویا (پخش آنلاین و دریافت رایگان کتاب گویا، قابل دسترس در نسخه‌های وب و اپلیکیشن تلفن همراه).
  • پایگاه موسیقی (ده ها هزار قطعه موسیقی فاخر ایرانی، پخش قطعات موسیقی در ژانرهای گوناگون، صفحات اختصاصی هنرمندان بزرگ موسیقی و …).
  • پایگاه قرآن (تلاوت های ماندگار قاریان بزرگ جهان اسلام، ترجمه فارسی گویای قرآن (صوتی)، ترتیل های جزء خوانی دلنشین و…).
  • پایگاه مداحی و نغمه های مذهبی (مجموعه متنوعی از مداحی ها و روضه ها، دسترسی به دعاها، مناجات و زیارات معروف، دسترسی به متن روضه ها، مداحی ها، زیارات و مناجات ها و…).
  • پایگاه سخنرانی (طبقه بندی سخنرانی ها به تفکیک موضوع و سخنران، دسترسی به سلسله سخنرانی ها و دروس سخنرانان برجسته حوزه).
  • دسته بندی پخش زنده، رادیو استانی، رادیو نما.    

این سایت با کلمه کلیدی “دانلود کتاب صوتی” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

کتابراه بهترین سایت کتاب صوتی رایگان ایران است که فعالیت های خود را از سال 1392 آغاز کرده و در حال حاضر بیش از 2200 کتاب صوتی را در دسترس کاربران قرار داده است. این سایت از مراجع قانونی برای دانلود کتاب های صوتی است که از طریق تلفن همراه هوشمند، کامپیوتر و تبلت می توانید به کتاب های الکترونیکی بپردازید. کتابراه زمینه را برای مطالعه در هر شرایطی فراهم کرده و همیشه و همه جا به کتابخانه خود دسترسی خواهید داشت تا هرگاه موقعیت را مناسب دیدید به مطالعه بپردازید.
در کتابراه برای تمامی سنین و سلیقه ها کتاب های تاریخی، داستانی، علمی و…  قرار گرفته شده، با این که برخی از کتاب ها را باید اری کنید، اما کتاب های صوتی رایگان فراوانی نیز برای دانلود وجود دارند.
نشر کتاب های الکترونیکی و صوتی توسط کتاب راه باعث شده هزینه های تهیه و کتاب کاهش یابد و دسترسی به کتاب های گوناگون به راحتی امکان پذیر باشد. این اقدام در توسعه فرهنگ کتاب خوانی گام موثری بوده است.

کتاب راه دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید، آیفون و ویندوز می باشد.


متفاوت ترین وبلاگ معرفی کتاب کتاب ,صوتی ,دسترسی ,سایت ,پایگاه ,موسیقی ,کتاب صوتی ,برای دانلود , کتاب ,صوتی رایگان ,کتاب گویا منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود برای شما دیجیتال مارکتینگ فروشگاه فاز خاله حضوری آبی آسمانی لوازم آرایش ارزان شرکت ساختمان مدرن برنامه و آموزش آشپزخونه